Prejsť na obsah
Katedra vodného hospodárstva krajiny

Akcie pre stredoškolákov

Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte

Stavebná fakulta STU v Bratislave každoročne pozýva študentov stredných škôl, ako aj iných záujemcov o bakalárske štúdium v rámci Dňa otvorených dverí (DOD). Cieľom je oboznámiť a informovať uchádzačov o štúdiu, študijných programoch, uplatnení v praxi a pohľad študenta na školu. Súčasťou DOD je aj prehliadka laboratórií a priestorov fakulty.


Prehľad jednotlivých ročníkov:

2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2022 2022 2023
Noc výskumníkov

Do projektu „Noc výskumníkov" sa každoročne zapája 33 štátoch Európy, kde hlavnou snahou je priblížiť verejnosti výskumníkov ako „obyčajných" ľudí s neobyčajným povolaním. Na podujatí zistíte, ako sa dostali k povolaniu výskumníka, čo ich motivuje k neustálemu bádaniu, aké otázky si najčastejšie kladú. A v neposlednom rade vám vysvetlia, kde je možné výsledky ich výskumu uplatniť v bežnom živote.

 

Foto z vybraných rokov:

2013 2014


Stavebná fakulta na CONECU


Veľtržné podujatie CONECO, RACIOENERGIA a VODA ponúka všetko potrebné pre stavbu a rekonštrukciu. Ide o prezentáciu stavebných materiálov, okná, dvere, strechy, podlahy, klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, garážové brány až po zariadenie do záhrady. Na podujatí na zúčastňujú domáci aj zahraniční vystavovatelia zo súkromného alebo verejného rektora, výnimkou nie je ani Stavebná fakulta STU v Bratislave.

Foto:
2014

Fotosúťaž

Zapoj sa do súťaže o najkrajšiu, najkreatívnejšiu, najveselšiu, ... fotografiu, kde predmetom je voda.

Viac o vyhlasovateľovi súťaže a podmienkach zapojenia TU.

 

 Kvíz o VODE

Kvíz je určený stredoškolákom, hlavne maturantom, ktorí sa zaujímajú o vodné hospodárstvo a o vodu všeobecne. Otázky do kvízu zostavili súčasní interní doktorandi vodohospodárskych katedier.

Podrobnejšie informácie o kvíze a kontaktnú osobu nájdeš tu.

Priamy link je kvíz.

Výhercovia kvízu:

rok 2014

vyhercovia_voda_2014_kviz.png