Prejsť na obsah
Katedra vodného hospodárstva krajiny

CONECO - konferencia

V dňoch 6. - 9. apríla Incheba Expo Bratislava otvorí brány najväčšieho a najvýznamnejšieho stavebného veľtrhu na Slovensku.

CONECO (37. ročník) - RACIOENERGIA (26. ročník) - VODA (3. ročník) 2016, ktoré prinášajú nové trendy v stavebníctve a v architektúre. V rámci tohto sviatku stavebníctvo nájdete všetko potrebné pre stavbu a rekonštrukciu - od stavebných materiálov, cez okná, dvere, strechy, podlahy, klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, garážové brány až po zariadenie do záhrady. Viac na www.incheba.sk

Špecializovaná sekcia s názvom VODA je zameraná na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia, či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

Tento rok na veľtrhu pri príležitosti Svetového dňa vody sa bude konať odborná konferencia „Voda a zamestnanosť" pod záštitou ministra životného prostredia SR dňa 7. apríla 2016 v čase od 10:00 do 13:00h.

Konferencia je zameraná na tému propagácie štúdia a povolania Vodohospodára. Cieľovou skupinou sú študenti stredných škôl a univerzít, ktorý majú záujem pracovať v oblasti Vodného hospodárstva. Konferenciu organizuje Asociácia vodárenských spoločností a Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve.

Prosíme o potvrdenie Vašej účasti do 4. apríla 2016 na adresu bujnacekova@avssr.sk.

Zároveň vás chceme informovať, že priložená pozvánka slúži aj ako vstupenka na veľtrh Coneco, racoienergia a voda v deň konania konferencie.

coneco_pozvanka_m_hl_voda_zamestn.pdf coneco_pozvanka_m_hl_voda_zamestn.pdf (308,98 kB)
coneco_program_konferencie_m_hl_voda_zamestn.pdf coneco_program_konferencie_m_hl_voda_zamestn.pdf (360,23 kB)